V petek, 12. 4. 2024 smo v šolski telovadnici pripravili prireditev, ki je bila namenjena našim babicam in dedkom.

Najprej se je predstavila folklorna skupina s pesmijo in plesom Ura je ena, medved še spi, nato pa so sledile točke plesa, pesmi, deklamacij in dramatizacije vseh skupin vrtca. Za konec nam je pevski zbor zapel pesem.            .

Prireditev smo naslovili z naslovom: Srečni smo, ker vas imamo, saj se na obrazih otrok nariše poseben nasmeh in prikaže iskrica v očeh ob pogledu nanje. Seveda pa ne smemo pozabiti tudi solzic sreče in radosti v očeh babic in dedkov ter iskrenih objemov.

Na koncu smo babice in dedke obdarili z majhnimi darilci v spomin in se z njimi družili ter posladkali v šolski jedilnici.