Čeprav so bile počitnice, se je na pustni torek v vrtcu zbralo polno otrok. Že ob samem prihodu smo se spraševali, le kdo se skriva pod maskami. Po malici, kjer smo se posladkali s slastnimi krofi, so se starejši otroci odpravili na pustno povorko po vasi. Najprej so se pustnih mask razveselili v domu starejših občanov, kjer so otroke na terasi nestrpno pričakovali oskrbovanci. Zapeli smo nekaj pesmi in zraven zaplesali. Poskusili pa smo tudi odlične miške. Nato smo se odpravili po vasi, kjer smo presenetili kar nekaj domačinov.

Mlajši otroci so prav tako obiskali dom starejših občanov, kjer so skupaj z oskrbovanci zapeli nekaj pesmi. Najmlajši otroci pa so zaplesali v igralnici in nato še na terasi vrtca.