13. januarja smo že vsi vznemirjeno čakali , da bo ura šest zvečer, ko se dobimo v večnamenskem prostoru vrtca.

Takoj smo stopili v akcijo in si po odloženi prtljagi na označenem mestu in v športnem duhu odpravili v šolsko telovadnico, kjer smo kar tri četrt ure aktivno telovadili.

Nato nas je pričakala Antonia Pavlin v večnamenskem prostoru z zvočno kopeljo primitivnih instrumentov, katere smo skupaj poimenovali, prisluhnili zvočni zgodbici in poskusili zaigrati na njih.

Ker nam je v želodčkih že krulilo, smo v naši igralnici pripravili tople sendviče in se okrepčali s sokom,  se oblekli v pižame in se odpravili na pižama party, z lučkami v očeh in disko kroglo, ter svetlečimi zapestnicami.

Po umivanju smo si ogledali kratko risanko in spali do jutra, ko so  v vrtec prihajali otroci, ki so spali doma.

Preživeli smo zanimivo, sproščeno in mirno noč!

Monika Leštan, Darinka Brumen, Mojca Stajnko