Številka: 6020-1/2021-1

Datum: 10. 3. 2021

Spoštovani starši!

Vljudno vas vabimo na redni letni vpis v vrtec Stročja vas, za šol. leto 2021/2022, ki bo

v četrtek, 25. 3. in v  petek, 26. 3. 2021 med 7. in 16. uro. Vpis bo potekal v prostorih vrtca, v kabinetu vodje enote, ob upoštevanju vseh priporočil in ukrepov NIJZ in MIZŠ.

Vloge za vpis sprejemamo tudi med šolskim letom, vendar je sprejem možen le v tisti oddelek vrtca, kjer je razpoložljivo prosto mesto in ni nobenega čakajočega na čakalnem seznamu.

Vpisujemo otroke od 11. meseca starosti do vstopa v šolo, mogoče pa jih je vpisati v celodnevni program vrtca.

Vabilu smo priložili VLOGO ZA VPIS, ki je dostopna tudi na spletni strani vrtca Stročja vas pod zavihkom Dokumentacija – Obrazci.

Izpolnjeno vlogo lahko prinesete v vrtec, ali jo pošljete po e-pošti na naslov: vrtec.strocjavas@guest.arnes.si.

Lahko jo oddate tudi v nabiralnik pri glavnem vhodu šole.

DNEVE ODPRTIH VRAT bomo v našem vrtcu organizirali takrat, ko bo primeren čas za vstop v vrtec, po priporočilih NIJZ in Ministrstva za šolstvo. Takrat si boste lahko ogledali, kako poteka delo in življenje otrok v vrtcu.

Zahvaljujemo se vam za zaupanje in vas vabimo k vpisu.

Prijazen pozdrav!

Pomočnica ravnateljice za vrtec:                                 Ravnateljica:

Suzana Babič, dipl. vzg. pred. otr.                              Mateja Leskovar Polanič, univ. dipl. ped.