VABILO

Vabimo vas na 1. skupni roditeljski sestanek v šolskem letu 2016/2017, ki bo v ponedeljek, 19. 9. 2016 ob 17. uri, v večnamenskem prostoru vrtca.

Dnevni red:

1. Uvodni pozdrav ravnateljice Mateje Leskovar Polanič.
  2. Predlog Poročila o delu vrtca za šolsko leto 2015/2016 in Letnega delovnega načrta vrtca za šolsko leto 2016/2017 – kratki pregled in potrditev – Suzana Babič.
  3. Predstavitev predlogov LDN skupin in sodelovanje staršev pri oblikovanju in izvajanju kurikuluma – vzgojiteljice posameznih oddelkov v igralnicah.
  4. Volitve v svet staršev zavoda OŠ Stročja vas v posameznih skupinah (oddelkih).
  5. Razno (delovna akcija urejanje in zaščita zunanje lesene ograje, urejanje čutne poti).

Spoštovani starši!

Zaradi pomembnosti dnevnega reda vas prosimo, da se sestanka zagotovo udeležite. V starejšem oddelku boste dobili tudi prepotrebne informacije o izvedbi vrtca v naravi.

Pomočnica ravnateljice:                                                       Ravnateljica:

Suzana Babič, dipl. vzg. pred. otr.                             Mateja Leskovar Polanič, univ. dipl. ped.