Odvijala se je v četrtek, 21. 1. 2016, ko so starši, ob 18. uri, pripeljali otroke, stare od 4 do 6 let. Z njimi smo preživljale noč vzgojiteljice Saška Bukovec, Dušica Potočnik ter Iris Kunčič in Marica Fijavž.

Dogajanje smo otvorili s pospravljanjem prtljage ter pripravljanjem spalnice, nato se je pričelo nepozabno. Izvajali smo zanimive aktivnosti eksperimentiranja s kuhinjskimi pripomočki, se ob tem zabavali in se nevede tudi veliko vsega naučili. Največ veselja je bilo ob pripravi lešnikove čokolade.

Ob zaključku večera smo se razvedrili in ustrezno utrudili še s plesom v pižamah, ki se je zgodil v šolski telovadnici.

Poznovečerne dejavnosti so se zaključile z večerjo, ogledom risank, umivanjem ter nočnim počitkom.

Naslednjega popoldne smo oboroženi z novimi izkušnjami pričakali svoje starše.

Zapisala Marica Fijavž; dipl. vzg.