Z otroki, ki gredo v šolo, smo tri dni preživeli v Logarski dolini. Za vse nas bodo ostali nepozabni spomini, saj so bili dnevi polni doživetij, za kar so poskrbeli animatorji v Penzionu na Razpotju, kjer smo bivali. Izvajali smo pohode po gozdu, do slapa in  bližnje kmetije, s škratom Nejkom obiskali škratovo deželo  ter si v ustvarjalni delavnici naredili izdelek – sliko. Spoznali smo tehniko  filcanje. Lepo vreme nam je omogočilo, da smo vse dneve preživeli na prostem, ponoči iskali škrata s svetilkami in plesali, predvsem pa uživali na njihovih zanimivih igralih ter se družili z otroki iz  vrtcev Cven in Razkrižje. Za našo dobro voljo in polne želodčke, pa so poskrbeli tudi kuharji, saj so kuhali tiste jedi, ki jih imamo najraje.