Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo s ponedeljkom, 11. 10. 2021, začeli z izvajanjem interesnih dejavnosti.  Ogledate si jih lahko na oglasnih deskah. Interesne dejavnosti se bojo izvajale zjutraj od 7.30 – 8.00 in v času po kosilu. Otroci, ki bodo obiskovali dejavnosti zjutraj, naj bodo pravočasno v vrtcu.

Cilj: realizacijo obogatitvene dejavnosti osmisliti kot nadgradnjo Kurikula zjutraj ob prihodih ali kot dodatne usmerjene aktivnosti v popoldanskem času, po kosilu.

Namenjene so otrokom, starim 4 – 6 let in jih izvajajo strokovne delavke vrtca. Izvajajo se v okviru poslovalnega časa in so za starše brezplačne. Izvajalci načrtujejo programe, izvajajo  in pripravljajo poročila.

Interesne dejavnosti bodo vzgojiteljice izvajale v manjših skupinah, pri katerih bodo skupine otrok vedno stalne. Ob tem bomo upoštevali vse ukrepe in priporočila NIJZ in MIZŠ.