Kot že vsako leto doslej, smo tudi letos, ob materinskem dnevu, pripravili prireditev za starše. V telovadnici Osnovne šole Stročja vas, so se predstavili vsi otroci vrtca. Po uvodni besedi ravnateljice, so se staršem predstavili najmlajši otroci. Zaplesali so ob veselih pesmicah. Otroci, ki obiskujejo Interesno dejavnost angleščino  so nam zapeli dve pesmici.  Ples z baloni nam je prikazala skupina starosti 2 – 3 let. Kako je piščanček Pik iskal svojo mamo, je zaigrala skupina 3 – 4 letnih otrok. Kdo je polizal ves med v zgodbi Mojca Pokrajculja, pa so s plesom pokazali 4 – 5 letni otroci. Najstarejša skupina vrtca se je predstavila z dramatizacijo Muca Copatarica. Ob koncu prireditve je vodja vrtca povabila starše k izhodu, kjer so jih pričakali otroci z darili, nato je sledila še pogostitev in sproščen klepet v jedilnici Osnovne šole.